Autoservis

Od 2.5.2019 pro vás otevíráme nový autoservis. Naším cílem je dosahovat minimálně stejné zákaznické spokojenosti, tak jako v oblasti turbodmychadel, chiptuningu, diagnostiky a pod. Ke vzniku nového servisu došlo spojením s firmou "Autoservis Jiří Janoušek", se kterou jsme dlouhodobě spolupracovali a proto vám můžeme nabídnout tým těch nejzkušenějších lidí, kteří mají mnohaletou autoservisní praxi, dlouholeté zkušenosti z oblasti servisu turbodmychadel, diagnostiky, autoelektriky, autoelektroniky, chiptuningu a v neposlední řadě z oblasti motorsportu.

Celý náš tým se pravidelně účastní odborných školení, abychom byli vždy schopni řešit veškeré problémy a mnohdy i diagnostické záludnosti ke spokojenosti zákazníka, což je pro nás stále nejvyšší priorita. Naším mottem je "Váš autoservis" a proto se nemusíte bát opřít o naše služby a zkušenosti. V případě potřeby můžeme také nabídnout např. NONSTOP odtahovou službu nebo náhradní vozidlo.

Pro stálé zákazníky je vytvořen speciální program, který se budeme snažit neustále rozšiřovat a vylepšovat tak, aby zákazník měl minimum starostí se svým vozem a maximální komfort. Tato skupina zákazníků bude samozřejmě zvýhodněna nejen z hlediska služeb, ale i cenově.

Pro objednávky a další informace nás prosím kontaktujte.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.